כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים

את תהליך ההדברה מבצעים בשיטת קידוח. כלומר, מחוררים חורים קטנטנים בקוטר של 4 מילימטרים (אל דאגה אחר כך החורים נסתמים על ידינו בקלות ולא רואים אותם), דרך החורים הללו מחדירים צינור שדרכו עובר חומר רעיל בלחץ גבוה. הסיבה שאימצנו את השיטה הזו היא משום שאין אנו יכולים לאתר את ממלכת הטרמיטים ולכן זו השיטה היעילה והטובה ביותר, כזו אשר מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, שנה אחר שנה. מה שקורה הוא שעם הזמן כל הטרמיטים באים במגע עם החומר ומחוסלים עד שכל הממלכה נעלמת

מיהם הטרמיטים?

טרמיטים הם יצורים או חרקים לבנים או חומים דמויי נמלים. בשונה מהנמלים, הטרמיטים יכולים לגרום לנזק של ממש שכן הם ניזונים מעץ, נייר ותאית. הם מכרסמים קורות עץ, רצפת פרקט, רהיטים עשויי עץ וארונות, משקופים, מדרגות עץ ועוד. הם אפילו יכולים להעלים לכם שטרות של כסף, כמו שעשו בסין 

מאיפה הם מגיעים?
הטרמיטים אוהבים אזורים לחים והם למעשה מסתתרים ומתרבים במעמקי האדמה שם הוא בונים לעצמם מאין מושבה. עם הזמן הם בונים מחילות בוץ קטנות וארוכות, עוברים דרך החורים עם גישה לתוך המבנה או הבית ואז נכנסים ישירות לאזורים המכילים עץ. לאט לאט הם מכרסמים את העץ מבפנים והופכים אותו לחלול 

איך נזהה שיש לנו טרמיטים בבית?

בשונה מנמלים וג‘וקים אותם מאוד פשוט לזהות, טרמיטים לא נחשפים וקשה מאוד להבין שאכן מדובר בטרמיטים. יחד עם זאת, יש כמה סימנים שיכולים להעיד על הימצאותם בבית ולכן ככל שתאתרו את הבית מהר ותזמינו הדברה מקצועית, כך הנזק שייגרם יפחת. ככל שתחכו לא רק שהנזק יגדל, אלא הטרמיטים ימשיכו להתרבות ואולי

אפילו להקים מושבות נוספות בסביבת הבית שלכם. אז הנה כמה מסימני הזיהוי

הנמלה והטרמיטים בעלי שלושה פרקי גוף, ראש חזה ובטן, אך השוני בניהם הוא שאצל הנמלה פרקי הגוף בולטים יותר.

ברוב המקרים המקום הראשון שבו הטרמיטים פוגעים הוא הדלתות. יש מאין ממשק שיוצר רצף בין החול שמתחת לרצפות לבין החלק העליון, אז הרבה פעמים הטרמיטים חודרים דרך החורים ומתחילים לכרסם את הדלת. אם תקישו על הדלתות או על רהיטים מעץ שסביבם יש שאריות של רכיבי עץ, תוכלו להרגיש שהם חלולים.

הטרמיטים בונים לעצמם משאריות העץ תעלות שדומות לתעלות בוץ וכך הם חודרים לשאר הרהיטים ומוצרי העץ.

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

במשך שנים ריססו טרמיטים בשיטה המסורתית אבל אז הבינו שזה פשוט לא עוזר. הסיבה לכך היא משום שהטרמיטים נמצאים מתחת לאדמה ועד שלא מחסלים את המושבה עצמה, הם ממשיכים לחזור ולהתקיף את הבית או המבנה.

לכן פותחה שיטה אותה חברת טרמיניטור בחרה לקחת צעד אחד קדימה. שיטה שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, שנה אחר שנה ומבוצעת באלפי בתים בישראל בכל אזורי הארץ.

למעשה, אנו מייצרים מעטפת הגנה פנימית וחיצונית כדי שנוכל להחדיר את החומר הרעיל ישירות למושבה עצמה. איך זה קורה?. אנו מבצעים קידוחים קטנטנים בקוטר של 4 מילימטרים אותם אנו סותמים עם סיום המלאכה. לחורים הללו מחדירים צינורות דקים ובלחץ גבוה בעזרת קומפרסור מחדירים את החומר הרעיל.

חשוב להבין שהחומר הזה לא נמכר סתם ככה בכל מקום ורק מדביר עם רישיון מסוים יכול לרכוש אותו. מה שקורה הוא שהטרמיטים שבתוך הבית נוגעים בחומר הזה ומעבירים אותו לטרמיטים שנמצאים במושבה. תוך זמן קצר, המושבה כולה מחוסלת ולכם יש בית נקי מטרמיטים. מכיוון שההדברה הזו כל כך יעילה ואנו מקפידים לעשות אותה ביסודיות, בחרנו להעניק ללקוחותינו 5 שנות אחריות על הדברת טרמיטים.

חושדים שיש לכם טרמיטים בבית או בסביבתו? לא בטוחים מה לעשות? רוצים לשמוע עוד מידע על הדברת טרמיטים? אנו מזמינים אתכם להשאיר באתר את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה.

שירותים בפריסה ארצית

למה דווקא אנחנו?

שירות בפריסה ארצית

סניף מרכז - 054-2000024
סניף ירושלים - 054-4765717
סניף דרום - 053-7783570

חומרים ידידותיים לסביבה

אנו בטרופיגן משתמשים בחומרים ידידותיים
לסביבה עם רמות סיכון נמוכות לאדם ולחיות.

זמינים 24/7

בטרופיגן תקבלו שירות מהיר,
אדיב תוך כדי הגעה ללקוח בזמן.

5 שנות אחריות על טרמיטים

טרופיגן מעניקים לכם 5 שנות אחריות
על הדברת טרמיטים

צריכים להזמין מדביר?