הדברת חולדות

חולדה או בכינויה העממי עכברוש, היא יונק ממשפחת המכרסמים. לחולדה חושי ראיה ושמיעה מפותחים, והיא בעלת כושר הישרדות יוצא דופן. לחולדות יש שם רע מאוד בעיקר מהסיבה שבימי הביניים הן היו בין המפיצות של מחלת הדבר אשר נקראה גם "המוות השחור". אך כיום, אין מה לדאוג מהעברת מחלות קטלניות הודות להתקדמות הרפואה, המדע והתשתיות. אבל, כן קיימות מחלות אשר מועברות בין בעלי חיים לאדם, אך כל עוד שומרים על מודעות והיגיינה הסיכוי להדבק מחולדה הוא קלוש.
גופן של החולדות אמנם גדול אך הן מאוד גמישות ויכולות לעבור דרך כל חור בהיקף של 2 סנטימטרים ומעלה. החולדות יכולות לנשוך ולכן יש להיזהר מהן ולטפל בהן בזמן ע"י הדברה.
במקרה בוא ננשכים ע"י חולדה יש לנקות את האזור כמה שיותר מהר עם מים וסבון. יש צורך לגשת לרופא אם אתם חווים תסמינים באזור הנשיכה כגון: מראה מזוהם, כאב רב, נפיחות, אדמומיות וכל דבר אשר מעורר חשד או שאינכם מחוסנים לטטנוס.

דרכי טיפול בחולדות שהחברה מציעה:

המדביר יבצע ניתור שבמסגרתו ייערך סיור באזור החשוד כנגוע ויחפש אחר שאריות של גללים ושתן של חולדות, לאחר מכן יבצע חיפוש אחר נקודות חדירה שמהן נכנסו החולדות. לאחר מציאת הנקודות הן יסתמו וגם יבוצע טיפול בבורות ביוב בסביבה. בשלב הבא המדביר ימקם פיתיונות, יציב תיבות האכלה וימקם מלכודות דבק ומלכודות קפיץ. קיימת דרך טיפול נוספת והיא שימוש במכשירים אלקטרוניים המשמשים להרחקת החולדות. את המכשירים מחברים לחשמל והם משחררים גלי קול שאותם שומעות החולדות. הרעש מפריע וצורם לחולדות ובכך מרחיק אותן מהמקום. שיטת טיפול זאת נחשבת גם כהדברה ירוקה.
בחירת אופן הטיפול והמלכודות נעשית בהתאם לאופי המקום (אם מדובר בבית, גן ילדים, מקום של מזון וכו').

שירותים בפריסה ארצית

למה דווקא אנחנו?

שירות בפריסה ארצית

סניף מרכז - 054-2000024
סניף ירושלים - 054-4765717
סניף דרום - 053-7783570

חומרים ידידותיים לסביבה

אנו בטרופיגן משתמשים בחומרים ידידותיים
לסביבה עם רמות סיכון נמוכות לאדם ולחיות.

זמינים 24/7

בטרופיגן תקבלו שירות מהיר,
אדיב תוך כדי הגעה ללקוח בזמן.

5 שנות אחריות על טרמיטים

טרופיגן מעניקים לכם 5 שנות אחריות
על הדברת טרמיטים

צריכים להזמין מדביר?